خوش آمدید
  • p align="right">


28

اردیبهشت

دعوت به همکاری

به نام خدا
همراه ستایش حضرت باری تعالی و درود بر پیام آور رحمتش و خاندان مهربان وی؛ هم اینک دست خود را به یاری شما می‌گشاییم و خرسندیم که با شما خوبان همکار خواهیم شد.
اکنون در این مقال و مجال وب سایت زرمهر جهت پیش برد اهداف و رسالت خود و به منظور ارتقاء سطح كيفي اطلاعات و دانستنی های همشهری هایمان با هدف گسترش دامنه فعالیت های خود از کلیه دوستداران و متخصصان و صاحبان قلم علاقه مند به کار فرهنگی که در هر یک از زمینه های اطلاع رسانی ، فناوری ، باستان شناسی و موضوعات مشابه دارای مطالعاتی هستند و دغدغه مند مباحث و مسائل مربوط به زرمهر با رويكرد فرهنگی اجتماعی می باشند و حتی دارای سایت یا وبلاگ بوده و مایل به ارسال مطلب در وب سایت زرمهر هستند به منظور همکاری در این سایت دعوت به عمل مي آوریم و دست شما را به گرمی می فشاریم تا بتوانیم تغییرات کلی و مثمر به ثمری در این سایت داشته باشید .
علاقه مندان در صورت تمایل جهت همكاري مي توانند رزومه کاری خود را به همراه مستندات و مشخصات از طريق ایمیل info@zarmehr.ir ارسال نمايند.

سامانه پیامک

جهت ثبت نام در سامانه پیامک تارنما، عدد دو را به شماره50001040515689 ارسال کنید تا آخرین اخبار و اطلاعیه ها به شماره شما اس ام اس شود

مذهبي
نظرسنجی

نظرتون در مورد روستای زرمهر چیه

شنیدم روستا قشنگیه
دوست دارم از نزدیک ببینم
تا به حال چندین بار سفر داشتم
دوست ندارم بیام زرمهر
تا حالا اسمش هم نشنیدم

جست و جو
تبلیغات
امار

Web Analytics

Clicky

© 2014 toosafzar-Theme — truly 09393933200. All rights reserved.