خوش آمدید
  • p align="right">


28

اردیبهشت

سخن مدیر وب سایت زرمهر


امروزه ما شاهد سایت ها و پایگاه های متعدد اینترنتی و اینترانتی در پهنه ی جهان هستیم.
برخی که با هدف به کارگیری فکر و اندیشه در جهت سالم و سازنده به راه افتاده، با مخاطبان خاص سخنانی خاص را بیان می نمایند.
در کشور عزیز ما ایران هر روز به مخاطبان اینترنت افزوده می شود و در این میان هر کسی با دغدغه فرهنگی به این میدان آمده سعی می نماید در این میدان گسترده سخنی و کلامی داشته تا به وظیفه ی ملی و فرهنگی خود عمل کرده باشد.
از این رو نسبت به نیاکان و زادگاهم احساس وظیفه کردم و خواستم که این تعلق اجتماعی گسست ناپذیر را نشان دهم.
پيوند با زادگاه و خانه پدري حتي اگر بدانجا رفت و آمد نکنيم همچنان ناگسستني است. براي ما پيوند با زادگاه و خانه پدري «پيوند خوني» نيست، اما درخون همه ی ما عجين شده است. ما بايد نسبت به زادگاه و نیاکان خود احساس مسئوليت کنیم. اين امر نوعي وظيفه اجتماعي است که بر دوش فرزندان و پرورش يافتگان منطقه می باشد، حتي اگر فرزندان نخواهند، بايد اين وظيفه را بپذيرند.
ما نیز بر اساس همین احساس وظیفه با ایده و روشی خاص به میدان عمل آمده ایم و با استفاده از توان مندی جوانانی که هر یک دنیایی از تجربه و صداقت و مردانگی همراه دارند با شما مخاطبان خوب سخن ها داریم.
سایت فرهنگی اطلاع رسانی زرمهر ، یک سایت ساده و عادی نیست. بلکه پرتالی با توان مندی بالا و با مطالب زیبا و شیواست .
بخش های مختلف سایت نیازی به توضیح ندارد که خود گویای فعالیت وسیع دست اندرکاران هست ولی آنچه در آینده نزدیک در این سایت خواهید دید شکوفایی و نوآوری های هرچه بیشتر سایت خواهد بود.
ما نشان خواهیم داد که می توان با افراد اندک و در گوشه ای از این سرزمین با بودجه های محدود کارهای وسیع کرد وهمه را شیفته و مجذوب نمود. انشاء الله

سامانه پیامک

جهت ثبت نام در سامانه پیامک تارنما، عدد دو را به شماره50001040515689 ارسال کنید تا آخرین اخبار و اطلاعیه ها به شماره شما اس ام اس شود

مذهبي
نظرسنجی

نظرتون در مورد روستای زرمهر چیه

شنیدم روستا قشنگیه
دوست دارم از نزدیک ببینم
تا به حال چندین بار سفر داشتم
دوست ندارم بیام زرمهر
تا حالا اسمش هم نشنیدم

جست و جو
تبلیغات
امار

Web Analytics

Clicky

© 2014 toosafzar-Theme — truly 09393933200. All rights reserved.